هیچ ارسال جدیدی برای تالار گفتمان وجود ندارد .
موضوع: اخبار داخلی باشگاه / مدیرعامل

علی شیخ الاسلامی مالک و مدیرعامل باشگاه پیام وحدت گفت : انتقال تیم به کاشمر قطعی است . همدلی در بین مسئولان این شهر مثال زدنی است.وقتی علاقه مندی فرماندار ، شهردار ، شورای شهر ، رئیس اداره ورزش و جوانان ، رئیس هیأت فوتبال و هواداران فوتبال این شهر را دیدم از انتقال به کاشمر بسیار خوشحال شدم. امید دارم با بستن یک تیم خوب و اخلاق مدار بتوانیم جواب محبت های آنها را بدهیم. البته در این بین نباید از زحمات مجتبی علوی پیشکسوت فوتبال کاشمر چشم پوشی کرد.

مالک پیام وحدت در خاتمه گقت به زودی با هماهنگی روشندل رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر هیأت مدیره پیام وحدت منصوب و معرفی خواهند شد.

لینک ثابت نوشته شده توسط : fcpayam در سه شنبه 10 شهریور 1394 16:22
موضوع: اخبار داخلی باشگاه / مدیرعامل
                                                                                                      
 
مدیرعامل باشگاه پیام وحدت گفت: در فصل پیش رو با نام «پیام وحدت کاشمر» و در این شهرستان به میدان خواهیم رفت.
علی شیخ الاسلامی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، در خصوص تیم خود در لیگ دسته دو فوتبال اظهار کرد: در جلسه روز گذشته که با حضور فروزان فرماندار کاشمر، سلیمانی شهردار این شهرستان، روشن دل رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر، قانعی رئیس هیات فوتبال این شهرستان و مجتبی علوی در کاشمر برگزار شد تصمیم گرفته شد این تیم برای یک فصل به کاشمر عزیمت کند.
وی ادامه داد: به همین دلیل کلیه بازی‌های خانگی این تیم در ورزشگاه آزادی کاشمر برگزار می‌شود که از این موضوع استقبال بسیار خوبی شد. پیش از این نیز 4 روز در این شهرستان اردو داشتیم و از امکانات خوب این شهر که شامل 4 زمین فوتبال بود بازدید کردیم به همین منظور تشکر ویژه‌ای از مسئولین و مردم کاشمر برای این همکاری داریم.

شیخ الاسلامی تصریح کرد: فرمانداری، شهرداری و واحد صنعتی این شهرستان به عنوان اسپانسر از این تیم حمایت می‍‌کنند. در روزهای گذشته پیام وحدت یک دیدار دوستانه با تیم منتخب کاشمر نیز داشت و همچنین عنوان شد که در پایان فصل در صورت توافق طرفین، برای سال‌های آینده نیز تیم در کاشمر بماند.

مالک تیم پیام وحدت ادامه داد: هفته آینده تیم اصلی با بازیکنان نهایی مشخص خواهند شد. با ایمان نعمت پور بازیکن مشهدی فصل گذشته پاس همدان، داوود دانش دوست بازیکن کاشمری ابومسلم و رضا عافیت طلب نیز صحبت‌های اولیه شده و زمینه حضور این بازیکنان در پیام وحدت فراهم شده است.

 

لینک ثابت نوشته شده توسط : fcpayam در سه شنبه 10 شهریور 1394 15:15
سایر صفحات: